پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 ساعت 16:00

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

 

مشهد پارک ها و مراکز علمی زیادی داره که گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند این پارکهای علمی اکثر روزها باز هستند. یکی از این پارکها ،پارک علمی پروفسور بازیما ست که در سه موضوع زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم (علوم تجربی) فعالیت دارد.پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک موضوعی علمی در کشورمان ایران و در شهر مشهد می باشد این پارک در مساحتی حدود ۲۴۰۰ متر در طبقه چهارم مجتمع وصال واقع در منطقه گردشگری سپاد مشهد واقع شده است با سفر به تور مشهد میتونید از این پارک دیدن کنید. پارک بازیما تجربه ای متفاوت و منحصربه فرد است که هرگز فراموش نخواهد شد.

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک علمی پروفسور بازیما

 

در این پارک از آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های تفریحی، کشف استعداد، افزایش و هدایت هوش هیجانی استفاده‌شده و سعی شده تا بازدیدکنندگان در حین تفریح و سرگرمی، مطالب علمی و آموزنده‌ای را نیز فراگیرند و خاطره‌ای خوش و ماندگار در اذهان ایجاد شود که موجب تکرار بازدید از مجموعه پروفسور بازیما گردد.در پارک علمی پروفسور بازیما سوار بر ماشین زمان شده تا به ابتدای خلقت جهان رفته و سفری پرهیجان را از آغاز آفرینش تا به امروز تجربه کنیم. با سوار شدن بر زیردریایی اکتشافی سری به دنیای عجیب جانوران زیر دریا خواهیم زد. برای اولین بار در کشور به همراه پزشک پروفسور بازیما با عبور از داخل دهان یک انسان غول پیکر و سفر درون اندام های بدن، به کشف اسرار بدن انسان خواهیم پرداخت.

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک علمی پروفسور بازیما

 

بازیهای پارک پروفسور بازیما بعنوان یکی از مراکز تفریحی مشهد در نوع خود منحصر به فرد می باشد به طوریکه می توان در سیمیلاتور پرواز همچون یک خلبان پرواز روی شهر مقدس مشهد را تجربه نمود. با ژیروسکوپ فضایی تست های مقدماتی فضا نوردی و شبه بی وزنی را تجربه نمود. با مریخ نورد بازیما به کاوشگری در سطح مریخ پرداخته و در آسمان نمای خورشیدی(پلانتاریوم) فضای لایتناهی آسمان ها را به نظاره بنشینیم و در آکادمی زیست شناسی مانند یک پزشک به تشریح بدن انسان یا قورباغه بپردازیم و مانند یک پرستار از تزریق گرفته تا احیاء قلبی را به صورت عملی انجام دهیم و بالاخره دختر خانمها در فضای خصوصی اتاق ربان صورتی از طریق بازی و سرگرمی پاسخ تمام سوالات مربوط به دوران بلوغ (جسمانی و رفتاری) و یا سئوالات مربوط به جنس مونث را خواهند یافت.

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک علمی پروفسور بازیما

 

  • آدرس پارک علمی پروفسور بازیما :  مشهد – انتهای بلوار خیام شمالی – مجتمع تجاری وصال – طبقه ۴+
  • ساعات کار:  هر روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲
  • وبسایت:  www.bazima.ir
  • تلفن: ۰۵۱-۳۷۱۱۵۰۵۲
  • تلگرام:  telegram.me/professorbazima
  • اینستاگرام:  @professorbazimaa
http://xn--pgbkfm8fnd.net/

استخدام پارک علمی پروفسور بازیما در مشهد

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

پارک علمی پروفسور بازیما

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.