X
تبلیغات
زولا

شهربازی سرزمین عجایب مشهد

دوشنبه 16 فروردین 1395 ساعت 16:00

شهربازی سرزمین عجایب مشهد

 

اگه تور مشهد را برای خرید انتخاب کردید پس بهترین گزینس چون مرکز خرید الماس شرق یکی از بهترین مراکز خرید مشهد می باشد که تو این مرکز خرید ی مرکز تفریحی بنام سرزمین عجایب الماس شرق وجود داره که میتونه خستگی را از تنتون در بیاره.مجموعه شهربازی سرزمین عجایب مشهد در فضایی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در خرداد ماه سال ۱۳۸۶ در شهر مشهد مقدس افتتاح گردید.این مجموعه در منطقه نمونه گردشگری سپاد واقع در خیابان خیام شمالی مجتمع تجاری الماس شرق میباشد که در دو طبقه دایر ست. این مرکز تفریحی میزبان خوبی برای خنده و شادی کودکان شما خواهد بود .شهربازی سرزمین عجایب به عنوان یکی از استاندارد‌ترین شهربازی‌های سطح کشور محسوب میشه .

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

سرزمین عجایب در مشهد

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

شهربازی سرزمین عجایب مشهد

 

در این مجتمع الماس شرق امکانات تفریحی متعددی برای بچه‌ها وجود دارد. یکی از این امکانات، شهربازی سرزمین عجایب، واقع در طبقه سوم و چهارم این مجتمع است. بیش از ۱۰۰ بازی کامپیوتری و جایزه‌ای به همراه بازی‌هایی مانند قطار، ماشین برقی و فوتبال دستی که در این مجموعه در ۲ طبقه جمع‌آوری شده است که می‌تواند ساعات نشاط‌آور و فراموش نشدنی را برای بچه‌ها فراهم کند چهار فصل بودن مجموعه سرزمین عجایب مشهد با توجه به سرپوشیده بودن آن و نزدیکی به مراکز خرید بزرگ مشهد (الماس شرق، وصال، مروارید شرق) از مزایای آن به شمار می رود.

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

سرزمین عجایب در مشهد

 

سرزمین عجایب که از تفریحات مشهد ست را می‌توان به عنوان بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده این شهر به شمار می آید  . این شهربازی با بازی‌های متنوع و گوناگون چند ساعت بچه‌ها را سرگرم کند و از بهترین مراکز تفریحی برای کودکان است . به جز سرزمین عجایب، در این مرکز سینما پنج بعدی و یک آکواریوم به نام شهر دریایی شرق وجود دارد که دارای مجموعه‌ای از ماهیان جمع آوری شده از تمام دریاهای‌های شور جهان است. تنوع گونه‌های ماهی موجود در این آکواریوم بسیار قابل توجه است و در میان آنها از کوسه ماهی تا خرچنگ نعل آبی و مجموعه ماهیان کارتون نمو پیدا می‌شود . جهت رفاه حال میهمانان ، رستوران بوف دردوقسمت داخل و بیرون شهربازی دایربوده که این رستوران ، بعنوان بزرگترین رستوران زنجیره ای با بیش از ۳۴ شعبه در کل ایران آماده پذیرایی از مهمانان تور مشهد تابستان ۹۵ می باشد.

 

http://xn--pgbkfm8fnd.net/

چرخ و فلک سرزمین عجایب

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.